Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w imieniu administratora, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Zdzieszowicach, ul. Chrobrego 18, 47-330 Zdzieszowice, NIP: 7491749388, informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Zdzieszowicach, ul. Chrobrego 18, 47-330 Zdzieszowice, NIP: 7491749388

Ponadto informujemy, że:

  1.  Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  2. Ponadto, przysługuje Ci prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.
  3. Odbiorcami danych są/mogą być: podmioty świadczące usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania w którym przechowywane są dane osobowe, firmy zapewniające wsparcie IT dla administratora.
  4.  Podane dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom w sytuacji kiedy zezwalają na to przepisy lub osoba wyraziła na to pisemną zgodę.
  5. Podane dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu).
  6. Dane mogą być wykorzystywane w celach statystycznych (GUS i inne podmioty publiczne).
  7. Dodatkowo, przysługuje Ci prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych drogą mailową na adres: iod@zdzieszowice.pl.
 
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

 

Książki czasowo niedostępne

plakat informujący o braku możliwości rezerwowania książek ze statusem niedostępne.

Z książką na start

Plakat akcji Mała książka wielki człowiek