Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

2022

AKTUALNOŚCI:

Spotkanie DKK – „W błogiej nieświadomości” JP Delaney – wrzesień 2022 r.

Utworzono dnia 22.09.2022

Uczestniczki spotkania

Pierwsze po wakacjach spotkanie naszego Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 20 września. Pełni powakacyjnej energii, stęsknieni za sobą i naszymi spotkaniami, przy tradycyjnej kawie i ciastku, rozmawialiśmy o książce „W błogiej nieświadomości” JP Delaneya.
 

czytaj dalej na temat: Spotkanie DKK – „W błogiej nieświadomości” JP Delaney – wrzesień 2022 r.

Spotkanie DKK - ”Kilka słów o miłości” Tomasz Kieres – czerwiec 2022 r.

Utworzono dnia 04.07.2022

 Grupa uczestników spotkania DKKOstatni raz przed wakacjami spotkaliśmy się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki 30 czerwca, aby porozmawiać o powieści Tomasza Kieresa „Kilka słów o miłości”. Aby podkreślić wakacyjny już charakter naszego spotkania pojechaliśmy nad jezioro w Januszkowicach, gdzie na łonie natury pijąc kawę dyskutowaliśmy o przeczytanej książce.

czytaj dalej na temat: Spotkanie DKK - ”Kilka słów o miłości” Tomasz Kieres – czerwiec 2022 r.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – „Księga Dwóch Dróg „ Jodi Picoult – kwiecień 2022 r.

Utworzono dnia 04.05.2022

Uczestnicy spotkania DKK28 kwietnia spotkaliśmy się po raz kolejny w tym roku, aby porozmawiać o książce Jodi Picoult „Księga Dwóch Dróg”. Autorka jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich pisarek. Jej książki zostały przetłumaczone na 34 języki i sprzedały się w łącznym nakładzie 40 milionów. Została też uhonorowana licznymi nagrodami literackimi. Jest autorką 35 powieści.

 

 

czytaj dalej na temat: Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – „Księga Dwóch Dróg „ Jodi Picoult – kwiecień 2022 r.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – „Wszystko, co powiesz” Gillian McAllister oraz „Lockdown” Roberta Ziębińskiego – marzec 2022 r.

Utworzono dnia 14.03.2022

Grupa osób uczestniczących w spotkaniu Pierwsze w tym roku spotkanie naszego Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 9 marca. Cała nasza „super grupa” stęskniona za sobą i naszymi dyskusjami przy kawie i ciastku, stawiła się w komplecie, aby porozmawiać o dwóch książkach: „Wszystko, co powiesz” Gillian McAllister oraz „Lockdown” Roberta Ziębińskiego.

czytaj dalej na temat: Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – „Wszystko, co powiesz” Gillian McAllister oraz „Lockdown” Roberta Ziębińskiego – marzec 2022 r.

 

Książki czasowo niedostępne

plakat informujący o braku możliwości rezerwowania książek ze statusem niedostępne.

Z książką na start

Plakat akcji Mała książka wielki człowiek