Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkanie 10 Grupy Zabawowej

Utworzono dnia 07.05.2019
Czcionka:

Rozpoczęliśmy tradycyjnie od powitalnej piosenki: „Powitania nadszedł czas”. Siedząc w kole, na dywanie wysłuchaliśmy przygód Biedroneczki z tomiku wierszy Wioletty Piaseckiej pt. „A gdzie kurka? Wesołe wierszyki o zwierzątkach”.

 

 

 

Dla upamiętnienia naszych spotkań, dzieciaki zrobiły biedronki, które przykleiły na specjalnie wyciętym liściu. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

 

 

W tym dniu maluchy mogły pobawić się poduszkami sensorycznymi, które przyniosła jedna z mam. Dużo radości sprawiła im ta zabawa. Poduszki z wypustkami świetnie nadawały się do tego, żeby chodzić po nich, skakać, utrzymywać równowagę, bujać się itd.

 

 

                                 

W przerwie między zabawami każdy mógł napić się kawy, herbaty czy wody, zjeść ciastko.

Dzieci znakomicie bawiły się w kącikach tematyczny. Kiedy usłyszały dźwięk grzechotki, wszystkie zebrały się na dywanie.

 

 

                                                

Pani dyrektor Ania podziękowała Grupie Zabawowej za wszystkie wspólne spotkania, zachęciła do dalszego odwiedzania Biblioteki, czytania książek. Następnie każde dziecko otrzymało medal i prezent w postaci kredek.

 

 

Na koniec zatańczyliśmy do wszystkich poznanych piosenek.

 Dziękujemy naszym Milusińskim i ich Rodzicom za świetnie spędzony czas, miłe i ciepłe słowa (i te mówione, i te zapisane w Kronice). Dziękujemy za kwiaty. :)

Książki, Biblioteka i My czekamy !!