Debata w Bibliotece w Krępnej

Utworzono dnia 29.10.2019

25 października 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Krępnej została przeprowadzona debata pt. „Czy Książka może być naszym przyjacielem”. Zajęcia zostały zorganizowanie wspólnie z Biblioteką Szkolną. Na początku spotkania uczniowie wyjaśnili jak rozumieją słowo „debata”. Następnie uczestnicy zostali podzieleni na grupy, których zadaniem było wypisanie argumentów ZA oraz PRZECIW. Po burzy mózgów nadszedł czas na zaprezentowanie swoich prac. Dyskusja była bardzo owocna. Kolejnym etapem było wypisanie cech atrakcyjnej książki. Zdaniem uczniów powinna być ona fascynująca, kolorowa, z piękną okładką... Na koniec odbył się krótki quiz, w postaci prezentacji multimedialnej, dotyczący różnych baśni. Chętne osoby dodatkowo wzięły udział w konkursie plastycznym i wykonały ilustracje do dzisiejszej debaty. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

Debata w Bibliotece w Krępnej

Utworzono dnia 28.10.2019, 14:11