To już ósme spotkanie Grupy. Coraz bardziej się poznajemy, coraz lepiej się ze sobą czujemy, świetnie wychodzi nam wspólna zabawa, a rodzice poznali wiele ciekawych i kreatywnych form spędzania czasu z dzieckiem.

P1210684
   Tym razem po tradycyjnym powitaniu i wysłuchaniu bajeczki o przygodach żabki z książki „Wodne przygody” z przepięknymi obrazkami 3D, zabraliśmy się za malowanie figurek z masy solnej, które robiliśmy 2 tyg. wcześniej.

P1210688

 

                                             P1210691

   Kolorowe kotki, jeżyki, domki, kwiatki i serduszka, które wyszły ze sprawnych rączek naszych maluchów, stały się małymi „dziełami sztuki”. Różnobarwne akwaria z rybkami, które powstały przy pomocy paluszków-pędzelków na dużych papierach, to także niezłe „arcydzieła”. Wszyscy super się bawiliśmy malując palcami zamiast pędzelków, dzieciaki były wyjątkowo zaangażowane.

P1210706  

 

P1210710

       Jak zwykle późniejsze zabawy swobodne również sprawiły wiele radości.

P1210721

 

 

                                     P1210727

     Przed pożegnalnym gongiem poćwiczyliśmy jeszcze do piosenki „Ręce do góry hop sa sa…” Umówiliśmy się też, że na kolejnych zajęciach, które będą ostatnimi przed świętami wielkanocnymi, na nasz warsztat plastyczny trafią zajączki i kurczaki.

                            A więc do zobaczenia za tydzień!!!

Saturday the 17th. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates