Dwudziestego szóstego dnia miesiąca, w mroźny lutowy wieczór, spotkaliśmy się po raz kolejny w tym roku, przy gorącej kawie i herbacie, aby porozmawiać o książce Diane Chamberlain „Jak gdybyś tańczyła”. Autorka to bardzo znana i popularna pisarka, której książki przetłumaczono na ponad dwanaście języków i wydano z wielkim sukcesem w kilkudziesięciu krajach świata. Jak sama twierdzi, literatura fascynowała ją od zawsze, a w swoich powieściach porusza zazwyczaj tematykę zawiłych relacji międzyludzkich.

P1260180

 

   I taka właśnie jest też ta powieść, która wciąga już po kilku pierwszych zdaniach. Temat tak zwanej adopcji otwartej, rozterek i wątpliwości, które targają przyszłą matką, dramacie człowieka uwięzionego we własnym ciele na skutek stwardnienia rozsianego poruszy każdego. Rozważanie, czy w imię miłości można dopuścić się najgorszych rzeczy wywołało w naszym gronie burzliwą dyskusję. Opinie były podzielone, ale jak zawsze w naszym klubie potrafiliśmy pięknie się różnić, więc dyskusja była bardzo ciekawa i inspirująca. Książkę polecamy wszystkim, ponieważ mnogość tematów do przemyślenia, które się nasuwają po jej przeczytaniu jest naprawdę ogromna.

P1260182

 

 

 

Na następne spotkanie zapraszamy wszystkich , którzy chcieliby porozmawiać o ciekawej książce 26 marca 2018 r. (poniedziałek)
o godz. 17.30

 

Rozmawiać będziemy o książce „Betrojerinki” Anny Wiatr.

 

Tuesday the 19th. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates