Artykuły

Spotkanie z Magdaleną Kordel

Drukuj

P1270341

24 września 2018 r. gościliśmy w naszej Bibliotece polską pisarkę Magdalenę Kordel. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

 Magdalena Kordel napisała ponad dziesięć książek. W swoim dorobku ma bestsellerowe powieści, m.in. Anioł do wynajęcia, Okno z widokiem, 48 tygodni oraz serie Malownicze, Uroczysko.

 

P1270334

 

Pani Magdalena jest niezwykle sympatyczną i pogodną osobą. Pisanie jest jej pasją. Jak sama mówi "pisze od zawsze". Prócz pisania jej pasją jest kolecjonowanie starych rzeczy, które "mają duszę" oraz podróże. Ma dwa koty i psa. Razem z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku. Kocha Sudety. Planuje zamieszkać kiedyś tam na stałe.

 

P1270336

 

Spotkanie miało charakter wywiadu, który prowadził towarzyszący autorce mąż.

 

P1270330

 

Uczestnicy także mogli zadawać pytania. Dzięki nim dowiedzieliśmy się m.in. jak rozpoczęła się przygoda z pisaniem, jak powstają jej książki i skąd czerpie pomysły na nie oraz ile godzin dziennie poświęca na pisanie. Pisarka podkreśliła, że dużym wsparciem dla niej jest jej mąż. Kiedy pisze, w pełni się temu poświęca i to mąż wtedy zajmuje się domem i dziećmi.

 

P1270344

Czas spędzony w miłym gronie szybko minął. Na zakończenie spotkania można było zakupić książki autorki oraz uzyskać autograf z dedykacją.

 

P1270347

Tuesday the 21st. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates