Artykuły

WAKACJE W BIBLIOTECE - FILIA ROZWADZA 2017

 

   W dniach od 03.07 do 14.07 w bibliotece w Rozwadzy zorganizowane zostały zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Przez dwa tygodnie chętni uczestniczyli w różnego rodzaju grach i zabawach oraz na nowo poznawali baśnie i bajki z dzieciństwa.

      IMG 3681     IMG 3741

 

            Uczestnicy samodzielnie stworzyli bajkę pt. "Czerwony Kapturek", a następnie pięknie ją opowiedzieli. Następnie przenieśliśmy się do lasu Królewny Śnieżki i z plasteliny powstały jej krasnoludki, a także straszna królowa.

IMG 3710

 

 

                                               IMG 3735

    Korzystając z pomocy seniorek z Rozwadzy dzieci świetnie stworzyły makietę łąki latem, pełną zwierząt i kwiatów.

    IMG 3746     IMG 3693

     Okazało się również, że mamy świetnych czytelników, którzy nie mają problemu z odpowiedziami na pytania w konkursie wiedzy o baśniach. Jan Brzechwa zainspirował nas swoimi wierszami do stworzenia kolorowego i wesołego zoo. Ostatniego dnia wakacyjnych spotkań przyjechały do nas Panie z Związku Międzygminnego Czysty Region i pokazały, jak w świetny sposób można dać nowe życie rzeczom, które z reguły wyrzucamy.

 

IMG 3760

 

 

     IMG 3763   IMG 3772

 

 

            Korzystając z pięknej, wakacyjnej pogody odbyły się również gry i zabawy na świeżym powietrzu, co niezmiernie ucieszyło wszystkich, nie tylko dzieci.

 

IMG 3785

 

 

               IMG 3784    IMG 3779

 

            Był to bardzo miło spędzony czas z naszymi młodymi czytelnikami, którzy nie zawiedli swoją obecnością, kreatywnością i chęcią do zabawy.

            Zajęcia były organizowane przy współpracy ze Świetlicą w Rozwadzy.

 

Sunday the 16th. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates