Artykuły

Po raz pierwszy w bibliotece

  Najwięcej zainteresowania i wielkie „wow” wywołała ilość książek na półkach. Nie potrafiły nawet wyrazić jaka to może być liczba. Ale po kolei…
  Przywitaliśmy się i dzieciaki zasiadły na dywanie, by posłuchać o bibliotece i jej zbiorach, zasadach wypożyczania, ciekawych książkach i ich szanowaniu. Miały przy tym dużo do powiedzenia oraz wiele pytań. Poznały też wiele wspaniałych i atrakcyjnych dla nich książek z naszego księgozbioru, które mogły również pooglądać.

P1220354

    Z wielką uwagą wysłuchały bajki o przygodach owieczki Hali z książki „Jak pies z owieczką’ Hanny Łąckiej. Była to opowieść o latawcach, która przy okazji bardzo działa na wyobraźnię dziecka. Po jej przeczytaniu próbowaliśmy sobie wyobrazić latające nad naszymi głowami latawce, słyszeliśmy nawet szum wiatru.

P1220373

   Następnie wybraliśmy się na wycieczkę po bibliotece. Byliśmy w Wypożyczalni dla dorosłych i Czytelni. Jak zwykle wielkie zainteresowanie wywołały komputery i tablety.

P1220378

  Po powrocie do Wypożyczalni dla dzieci zrobiliśmy zdjęcia i pożegnaliśmy się słodkim poczęstunkiem. Dzieciakom bardzo się u nas podobało, obiecały wrócić z rodzicami po książki. Zapraszamy i do zobaczenia.

Sunday the 16th. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates