Artykuły

W ostatnim tygodniu maja, filię biblioteki w Januszkowicach odwiedziła pani Monika Termin która zajmuje się tworzeniem pięknych kartek okolicznościowych metodą quillingu. Ponieważ zbliżało się święto Dnia Matki, dzieci chętnie odpowiedziały na nasze zaproszenie i licznie pojawiły się w naszej bibliotece.

IMG 9516-001

IMG 9540-001

Pani Monika opowiedziała o swoim hobby i zdradziła kilka tajników jak stworzyć własną i niepowtarzalną kartkę. Najmłodszym uczestnikom chętnie pomagała i cierpliwie „kręciła” malutkie papierowe elementy. Wszystkie dzieci niezwykle chętnie tworzyły piękne „dzieła sztuki” dla swoich mam, a ponieważ nic tak nie cieszy jak własnoręcznie zrobiony prezent na pewno radość obdarowanych będzie wielka...

Thursday the 21st. Custom text here