Artykuły

 

   W dniu 13 września uczestniczyliśmy w festynie charytatywnym „ Dla Pascala”, zorganizowanym przez Nieformalną Grupę Młodych Ludzi. Impreza odbyła się w Parku Zabaw w Zdzieszowicach. W ramach udostępnionego nam kącika prezentowaliśmy wystawę „Panoramy miast Śląskich”. Każde dziecko, które odwiedziło nasz kącik mogło stać się wymarzoną postacią z bajki: tygryskiem, kotkiem, Batmanem, Spidermanem... Jak się okazało malowanie twarzy to atrakcja, którą dzieci uwielbiają, kolejka do naszego kącika była długa.

 

 1

 

     0       2

 

 

   Dzięki uprzejmości państwa Wiesławy i Stanisława Majchrzak z Wytwórni Papierów Czerpanych „Czerpuś” z Krapkowic, każdy kto odwiedził nas w czasie festynu mógł również własnoręcznie zrobić sobie kartkę papieru metodą zapoczątkowaną prawie dwa tysiące lat temu. Dla tych „bardziej leniwych”, którzy nie chcieli bawić się w czerpanie papieru, państwo Majchrzak przywieźli gotowe wyroby z papieru czerpanego wykonane przez panią Wiesławę. Były to kartki okolicznościowe, koperty, kroniki . Można było je nabyć, po uprzednim zasileniu naszej puszki. Również „wyprodukowany” przez siebie papier każdy z naszych gości zabierał ze sobą.

3

 

 

    5      4

W dniu 13 września uczestniczyliśmy w  festynie charytatywnym „ Dla Pascala”, zorganizowanym  przez Nieformalną Grupę Młodych Ludzi. Impreza odbyła się w Parku Zabaw w Zdzieszowicach.

 

W ramach udostępnionego nam kącika prezentowaliśmy wystawę „Panoramy miast Śląskich”.  Każde dziecko, które odwiedziło nasz kącik mogło stać się wymarzoną postacią z bajki: tygryskiem, kotkiem, Batmanem, Spidermanem...
Tuesday the 21st. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates