Artykuły

   Tegoroczne wakacje w bibliotece i świetlicy w Rozwadzy były bardzo udane. Dzieci codziennie uczęszczały na przygotowane wcześniej dla nich zajęcia. W miesiącu sierpniu dzieci brały udział w zajęciach pt. ,, Czarodziejski dywan” - malując obrazki kredą chodnikową, odbywały się również rozgrywki bilardu, cymbergaja i tenisa stołowego. Czytaliśmy bajki z podziałem na role, wykonywaliśmy prace plastyczne oraz poznawaliśmy naszą miejscowość, gdzie podczas krótkiej wycieczki był czas na wesołą zabawę na placu zabaw.   

 

IMG 3136        IMG 3138

 

IMG 3139                                                          

   19 sierpnia odwiedził nas proboszcz ksiądz Józef Jureczek. Na początku spotkania proboszcz, wszystkie dzieci poczęstował słodkościami. Dzieci, wiedząc o zaproszonym gościu, przygotowały dla naszego księdza pyszną pizzę. Po wspólnej modlitwie, wszyscy z wielkim apetytem zajadali nasz specjał :) Podczas spotkania, rozmawialiśmy z księdzem na różne tematy. Gdy spotkanie dobiegło końca, pożegnaliśmy naszego gościa i zaprosiliśmy na kolejne spotkanie.   

 

IMG 3177

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 3163

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Wakacje dobiegają końca, niebawem rozpocznie się szkoła, nauka, nowe obowiązki, dlatego też, wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Powodzenia!

Tuesday the 21st. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates