Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską

Utworzono dnia 07.10.2021

23 września 2021 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Żyrowej, dzięki uprzejmości gospodarzy, zorganizowane zostało spotkanie dla dzieci z panią Barbarą Kosmowską. Jest to polska pisarka,poetka i filolożka, która posiada w swoim dorobku zarówno książki dla dorosłych jak i dla dzieci.

Barbara Kosmowska przedstawiana jest przez prowadzącą spotkanie Beatę Płonkę, pracownika biblioteki.  Na pierwszym planie dzieci uczestniczące w spotkaniu. W głębi Barbara Kosmowska.

Na początku spotkania pani Barbara opowiedziała parę słów o sobie i swojej pracy. Następnie poprosiła dzieci o aktywny udział w dyskusji. Spotkanie odbyło się w formie niekończących pytań zadawanych przez dzieci autorce. Na sali panowała niesamowita atmosfera. Na koniec była możliwość kupienia książki z autografem naszego gościa. Liczymy, że nie jest to ostatnie spotkanie z pisarką.Wizyta Barbary Kosmowskiej została zrealizowana dzięki Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej z filią w Żyrowej oraz Biblioteki Szkolnej w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, a sfinansowana przez Instytut Książki.

 

Książki czasowo niedostępne

plakat informujący o braku możliwości rezerwowania książek ze statusem niedostępne.

Z książką na start

Plakat akcji Mała książka wielki człowiek