Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 05.12.2019

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Bibliotekę  w Żyrowej.  „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się i świętować.
      Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Żyrowej uczestniczyły  w  obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.  Świętowanie odbyło się w Bibliotece w Żyrowej. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.
     Najpierw dzieci rozmawiały o książkach, w których opisana została historia pluszaków. Najczęściej wymienianą bajką była historia Kubusia Puchatka. Dlatego też w dalszej części, w towarzystwie małych pluszowych przyjaciół, przedszkolaki z zaciekawieniem wsłuchiwały się w perypetie Puchatka. Po lekturze uczyły się  piosenki „Misie Dwa”, a następnie w rytm utworu zatańczyły. Na zakończenie dzieci dostały misiowy, słodki podarunek.
    
Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Pluszowy Miś w Żyrowej

Utworzono dnia 05.12.2019, 11:22

 

Książki czasowo niedostępne

plakat informujący o braku możliwości rezerwowania książek ze statusem niedostępne.

Z książką na start

Plakat akcji Mała książka wielki człowiek