Konkurs z lektury "Oto jest Kasia"

Utworzono dnia 02.03.2020

W piątek, 28 lutego filia biblioteczna wraz z biblioteką szkolną w Krępnej zorganizowała konkurs dla klasy 3, dotyczący znajomości lektury pt. „Oto jest Kasia”. Tego dnia klasa została podzielona na trzy drużyny: dwie trzyosobowe i jedną czteroosobową.

Uczestnicy musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami m.in. prawidłowym rozwiązaniem krzyżówki oraz odczytaniem hasła, znalezieniem w zdaniach błędów i ich poprawienie czy też odpowiadanie na ogólne pytania dotyczące przerobionej lektury. Za każde zadanie otrzymywało się punkty.

Każdej drużynie towarzyszył kolorowy  „grzybek”, który po kliknięciu sygnalizował, która grupa jest już gotowa.

Dzięki połączeniu nauki z zabawą cała godzina lekcyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wyniki oraz rozdanie dyplomów już niebawem!