Jak nie czytam jak czytam ... w Bibliotece w Krepnej

Utworzono dnia 10.06.2019

7 czerwca 2019 roku uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Krępnej po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”. Wydarzenie to zostało połączone z obchodami Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

Po dużej przerwie wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej i odbyło się wielkie czytanie. Dzieci w ciszy czytały swoje ulubione książeczki. Następnie uczestnicy zaczęli prezentować swoje stroje mówiąc z jakiej książki przybyli.

Opowiadali także jaka przytrafiła im się najciekawsza przygoda. Głównym celem akcji jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci, inicjowanie mody na czytanie oraz wspieranie młodzieży.

Symbolem natomiast - rekord przejawiający się w liczbie osób czytających na całej Polsce w jednym momencie. Dziękujemy za udział w zajęciach. Zajęcia zorganizowane zostały we współpracy z biblioteką szkolną w Krępnej.

"Uwaga: administratorem powyżej opublikowanych zdjęć dzieci jest ich szkoła lub przedszkole."