I po wakacjach...

Utworzono dnia 08.08.2022

Filia biblioteczna w Rozwadzy zorganizowała zajęcia wakacyjne, które odbyły się w pierwszym tygodniu sierpnia. Aby dzieci lepiej się poznały wzięły udział w zabawach integracyjnych. Kalambury przyniosły im dużo radości, a także przekonały się ,że zostanie mistrzem łamigłówek to nie lada wyzwanie. Korzystając ze sprzyjającej pogody wybraliśmy się na plac zabaw, gdzie odbyły się zajęcia z książką. Kolejnego dnia biblioteka zamieniła się w salę kinową. Przenieśliśmy się w zaczarowany świat Aladyna, a następnie wykonaliśmy cudowne lampiony. Każda praca była wyjątkowa, a kreatywność małych artystów zaskoczyła wszystkich. Dzięki zaproszeniu właścicielki Sielanki końskiej łąki mogliśmy być bliżej natury. Uczestnicy zajęć mieli możliwość karmienia zwierząt. Ostatniego dnia odkryliśmy podwodny świat i wspólnymi siłami wykonaliśmy przepiękne akwarium. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do odwiedzania biblioteki.

Wakacje w Rozwadzy

Utworzono dnia 08.08.2022, 11:58