Ferie w Bibliotece

Utworzono dnia 02.03.2020

Tegoroczne ferie z biblioteką w Rozwadzy rozpoczęliśmy 10 lutego. Robiliśmy dekoracje walentynkowe i prezenty dla naszych sympatii, rozwiązywaliśmy krzyżówki i rebusy! Wykonywaliśmy kartki zawierające pozdrowienia z ferii, malowaliśmy kawą.

Odwiedzili nas Policjanci, a także Panie z Z M Czysty Region. Zdążyliśmy także zobaczyć teatrzyk Kamishibai! A dzieci zdołały przygotować i przedstawić własna bajkę.

Odbył się także teleturniej wiedzy o świecie, a konkretnie o zwyczajach i obrzędach związanych z miesiącem luty. Podczas każdego dnia nie mogło zabraknąć wizyt dzieciaków przy darmowych grach komputerowych. Zanim się spostrzegliśmy ferie dobiegły końca i z niecierpliwością czekamy na wakacje.